Warta Goldena

Chcesz pomóc goldenom? Przeczytaj o fundacji założonej przez miłośników tej rasy.

W sierpniu 2010 roku, wśród grupy przyjaciół i znajomych, miłośników psów rasy golden retriever, zrodził się pomysł założenia zupełnie nowej organizacji, ukierunkowanej na niesienie pomocy tym cudownym psom. Naszym zamierzeniem, ale i płynącym z głębi serca marzeniem, jest stworzenie fundacji czerpiącej to, co najlepsze z doświadczeń różnych organizacji pomocowych.

Chcemy, aby fundacja naprawdę stała się warta goldena, jego oddania i miłości do człowieka. Chcemy też wspólnie z członkami oraz sympatykami naszej fundacji, stać na straży goldena – pilnować zdrowia i bezpieczeństwa tych wszystkich złotych psów, których los ciężko doświadczył. Coraz częściej bowiem, mimo swojego szlachetnego usposobienia, goldeny porzucane są przy drogach, przywiązywane do drzew w lasach lub oddawane do przepełnionych schronisk.

Mieszkając w różnych częściach Polski, docieramy do psów znajdujących się w potrzebie. Docelowo szukamy dla nich nowych, kochających rodzin. Nim to jednak nastąpi, pomagamy im dojść do zdrowia i odbudować wiarę w ludzi, tworząc sieć domów tymczasowych.


Tworząc Wartę Goldena, z głębi serca liczymy na to, że nasza fundacja, wraz z forum dyskusyjnym, stanie się miejscem przyjaznym nie tylko samym goldenom, ale także ich opiekunom, miłośnikom rasy, ale także tym ludziom, którzy goldeny znają głównie z filmów i reklam telewizyjnych, a chcieliby się dowiedzieć o nich trochę więcej, i może nawet przyjąć na stałe pod swój dach

CHCESZ POMÓC FUNDACJI? DOWIEDZ SIĘ JAK – KLIKNIJ TU!