O nas

Nasza Psia Przestrzeń powstała z połączenia miłości do psów i pasji do drewna. 

Wykonujemy niepowtarzalne (bo tak naprawdę każdy jest inny) drewniane stojaki/podstawki na psie/kocie miski, uchwyty na smycze, pojemniki na zabawki. Całość wykonywana jest własnoręcznie, do wykończenia stosujemy bezpieczne bejce i lakiery. Na każdym naszym produkcie możemy wygrawerować imię pupila czy dowolną dedykację (grawerujemy ręcznie),  a na niektórych także wypalić je pirografem. 

Jeśli marzy Ci się przedmiot ozdobiony według własnego pomysłu lub na specjalną okazję, z  dedykacją lub grafiką – proszę o kontakt. 

Zapraszamy do naszej Psio-kociej krainy pachnącej drewnem – odwiedźcie nas… 

Mieszkają z nami:

Gwiazdek

Polski owczarek nizinny Gwiezdny Pył Ama Canem w domu zwany Gwiazdkiem, od którego ponad dwa lata temu zaczęła się nasza przygoda z Dog’s Space.

Absolutny wulkan energii, pies któremu „zawsze się chce”. Nie narzeka i nie marudzi, gdzie my tam i on. Bystry i odważny, chętnie z nami podróżuje i poznaje nowe miejsca. Uwielbia piłeczki (u nas tego nigdy dość) i patyczki. Świetnie pływa, chętnie chodzi na górskie wycieczki. Dzielny stróż domowy, alarm jak żaden inny, ale przede wszystkim przytulny misiu.

Kot? Gwiazdek lubi okazywać jej swoją miłość, a ona… hmm… delikatnie mówiąc nie przepada za tym.

Myszka

Mała znajdka, która przyszła na świat u moich rodziców. Zafascynowała nas i podjęliśmy decyzję, że zamieszka z nami. Mimo nieszlacheckiego pochodzenia to prawdziwa księżniczka. Nieco niedostępna, pozwala się dotykać wybrańcom, ale gdy już „upoluje” swą ofiarę potrafi być nachalna. Nie przyjmuje odmowy. Pani Kotka, która wie czego chce i twardo stawia granice. Zdecydowanie podporządkowała sobie Gwiazdka, który jak na gentlemana przystało ustępuje Księżniczce.