Czas realizacji

UWAGA! Z przyczyn zdrowotnych, wszystkie zamówienia będą realizowane po 21.06.2021r.

Większość naszych produktów jest wykonywanych na zamówienie, dlatego też termin realizacji wynosi do 14 dni roboczych.

W wyjątkowych przypadkach – gdy np. ilośc zamówień w jednym czasie jest bardzo duża lub gdy wykonujemy zamówienia niestandardowe czy też w kolorze niedostępnym w aktualnej ofercie termin realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym każdorazowo będziemy informować (i uzgadniać z klientem czy taki termin mu odpowiada).

Wszystkie terminy liczone są od daty złożenia zamówienia (w przypadku wybrania formy płatności za pobraniem) lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie sklepu.

Cześć produktów jest dostępna „od ręki” – informacja o tym jest zawarta na stronie.

Dlaczego tak długo?

Z prostej przyczyny – sami jesteśmy wykonawcami wszystkich naszych produktów (od wyboru desek, poprzez ich heblowanie, szlifowanie, wycinanie i malowanie. Do naszych zadań należy także prowadzenie sklepu (na stronie którego Państwa gościmy), korespondencji z Państwem, dostawy i księgowość. Wszystko to wykonujemy oprócz naszego „standardowego” miejsca pracy. Dzieląc czas na pracę i pasję – czyli Dog’s Space. To nasze „dziecko” z którego jesteśmy dumni. 

Kupując u nas – kupują Państwo nie tylko nasz produkt, ale przede wszystkim cząstkę naszej pasji, zaangażowania, naszego czasu wolnego (więcej w dziale „O nas”.